Gıda ve içecek sektörünün buluştuğu dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri olan Gulfood 2023, Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai’de Dünya Ticaret Merkezinde 20-24 Şubat tarihleri arasında düzenlendi. Her yıl katıldığımız Gulfood'da ürün çeşitliliğimiz ile ziyaretçilerden yoğun ilgi gördük. 

Sıvı yağ, zeytinyağı, margarin, bitkisel susuz yağ, ev dışı tüketim ve pastacılık yağları ile endüstriyel yağ kategorilerinde sektörde en geniş ürün çeşitliliğine sahip olan Orkide olarak; başta Ortadoğu, Körfez ve Afrika ülkelerine yönelik olmak üzere fuarda önemli iş bağlantıları sağladık. 

Dünyanın farklı ülkelerinde, yağlı tohumlu bitkilerin üretim durumu ve tüketicilerin damak tadına göre yoğun olarak kullanılan bitkisel yağlar değişiklik gösteriyor. Yüksek üretim teknolojilerine dayalı teknik altyapısıyla global standartlarda üretim yapan Orkide olarak; ana kategorimiz ayçiçek yağının yanı sıra bitkisel susuz yağ, kızartmalık yağ ve bitkisel margarin grubunda da ülkelerin mutfak kültürleri ve bitkisel yağ tüketim alışkanlıklarına göre ar-ge faaliyetlerimizle yeni ürünler de geliştirip, ihraç ediyoruz. “Non GE ve 3-MCPD” özelliğine sahip, trans yağ ve kolesterol içermeyen bu ürünlerimiz profesyonel mutfaklar için yaygın bir kullanım alanı sağlıyor.

ORKİDE'YE HOŞ GELDİNİZ!

İlgi alanınıza özel içeriklerimizi keşfetmek için lütfen seçim yapınız...