KÜRESEL STANDARTLARDA ENTEGRE ÜRETİM

Bu bereketli topraklardan doğan markamız ile “sağlıkla, güvenle” 41 yıldır sofralarınızdayız. Yıllık 360.000 ton üretim kapasitesi ile “sağlıklı bir hayat” için tutkuyla, ülkemiz için de gururla üretiyoruz.
İzmir Bornova Fabrikamız

İzmir Bornova Fabrikamızda sıvı yağ, margarin, ev dışı tüketim ve pastacılık yağları ile endüstriyel yağlar üretilmektedir. 30.000 m2'lik alana sahip olan İzmir Fabrikamızda sıvı yağ dolum, rafinasyon ve deoderizasyon tesislerinin yanı sıra birbirinden ayrı üç margarin ve shortening hattı faaliyet göstermektedir. Fabrikamız, yüksek teknoloji ürünlerine dayalı teknik altyapıya sahip modern bir üretim tesisidir. Tüm otomasyon ve bilgi toplama sistemleri, ürün izlenebilirliği noktasında da sisteme entegre edilmiştir. Dolum, etiketleme ve kartonlama ünitelerinin yanı sıra fabrikamızda yüksek kapasiteye sahip modern depolama alanlarımız ve laboratuvarlarımız bulunmaktadır.
İzmir Kemalpaşa Akalan Tesisimiz

İzmir Kemalpaşa'daki 80.000 m2 alana kurulu Akalan Tesisimizde yüksek kapasitede ham yağlar depolanmaktadır.

İzmir Çiğli Zeytinyaği Fabrikamız

İzmir Çiğli'de 10.000 m2 alana kurulu olan fabrikamızda yüksek teknoloji altyapısına sahip tam otomasyon üretim hatlarımızda zeytinyağları üretilmektedir. Akdeniz mutfağının vazgeçilmezi zeytinyağı, özenle üretilmekte, %100 doğal haliyle ve güvenle sofralarınıza sunulmaktadır.

ORKİDE'YE HOŞ GELDİNİZ!

İlgi alanınıza özel içeriklerimizi keşfetmek için lütfen seçim yapınız...