“Global bir marka” olma vizyonu ile dış pazarda da faaliyet gösteren Orkide, yaklaşık 100 ülkeye çoğunlukla kendi markasıyla ihracat yapmaktadır. 

Orkide; sahip olduğu küresel kalite standartları, ürün çeşitliliği ve yüksek üretim kapasitesi ile her geçen yıl ihracat yaptığı ülke sayısını arttırarak, ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Ülkelerin mutfak kültürleri ve bitkisel yağ tüketim alışkanlıklarına göre Ar-Ge faaliyetleriyle yeni ürünler de geliştiren, yüksek üretim teknolojilerine dayalı teknik altyapısıyla bu ürünleri global standartlarda üreten Orkide; ana markası "Orkide” ile birlikte “Oba”, “Vera” ve “Abide” markalarıyla ihracatta geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

İHRACATIN YILDIZI

Birleşmiş Milletler'e bağlı yardım kuruluşlarına da resmi tedarikçi olarak hizmet veren Orkide Yağları, dünya genelinde ülkemizin en yaygın ihracat bağlantılarına sahip bitkisel yağ markası olarak Türkiye İhracatçılar Meclisi’nce ve Ege İhracatçı Birlikleri’nce uzun yıllardan bu yana birçok ödüle layık görülmüştür. 

Dış pazara yönelik ürünlerimiz için [email protected] e-posta adresi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ORKİDE'YE HOŞ GELDİNİZ!

İlgi alanınıza özel içeriklerimizi keşfetmek için lütfen seçim yapınız...