Gıda, içecek ve gıda ekipmanları sektörünün buluştuğu dünyanın en büyük gıda inovasyon fuarı SIAL Paris, bu yıl 15-19 Ekim 2022 tarihleri arasında Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlendi. Her iki yılda bir dünyanın birçok ülkesinden katılımın gerçekleştiği, gıdada global gelişmelerin ve trendlerin sunulduğu, inovasyona dayalı alternatif ürünler ile gıda sektörüne yön verildiği bir fuar olması nedeniyle SIAL Paris, küresel gıda sektörünün buluşma noktası olarak değerlendiriliyor.

Bitkisel yağ sektöründe 1979’dan günümüze sürdürülebilir büyüme kaydeden, Türkiye’nin en büyük bitkisel sıvı yağ üreticisi Orkide olarak, dış pazarda yaygın ihracat ağımızla birçok ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz. 

SIAL Paris 2022’de sıvı yağ, zeytinyağı, margarin, bitkisel susuz yağ, ev dışı tüketim ve pastacılık yağları ile endüstriyel yağ kategorilerinde ürünlerimizi tanıttık . Yepyeni sıvı yağ, zeytinyağı ürünlerimizin yanı sıra bitkisel beslenmeye uygun, V-Label sertifikalı, üstün lezzet ödüllü (Superior Taste Award) margarinlerimiz ile ziyaretçilerden ilgi gördük. Fuarda, yurtdışı satış ağımızı genişletmeye yönelik önemli bağlantılar elde ettik. 

ORKİDE'YE HOŞ GELDİNİZ!

İlgi alanınıza özel içeriklerimizi keşfetmek için lütfen seçim yapınız...