Almanya’nın Köln kentinde 30 Ocak – 2 Şubat 2022 tarihlerinde düzenlenen tatlı gıda, atıştırmalık ve şekerleme ürünleri endüstrisinin tedarikçi fuarı ProSweets Cologne 2022 fuarına katıldık. Fuarda çikolata, bisküvi, gofret, dondurma, kek gibi hazır gıdalar ile geleneksel pastacılık ürünlerinin üretiminde üstün performansı ve zengin ürün çeşitliliğiyle hazır gıda üreticilerine yönelik çözümler sunduğumuz Orkide endüstriyel yağları ve Orkide pastacılık yağları ürünlerimizi sergiledik.

Endüstriyel Yağlar, hazır tatlı ve atıştırmalık ürünlerin üretiminde temel bileşen 

Hazır kek, kurabiye, bisküvi hamurlarının, gofret ve bisküvi dolgu kremalarının ve kaplamalarının, çikolataların, dondurmaların, donutların, kruvasanların ve geleneksel pastacılık ürünlerinin yapımında temel bileşen olan endüstriyel yağlar pazarı; hazır tatlı ve atıştırmalık ürünlerin yaygınlaşmasına, talebin artmasına, yenilikçi ve doğal ürünlerin gelişimine bağlı olarak son yıllarda büyümesini sürdürüyor.

Sıvı yağ, zeytinyağı, margarin, pastacılık ve endüstriyel yağ ürünleriyle sektörde en geniş ürün çeşitliliğine sahip olan Orkide Yağları olarak, atıştırmalık kategorisine yönelik geliştirdiğimiz özel ürünler ile sektörde birçok hazır gıda üreticisinin de endüstriyel yağ tedarikçisi olarak sektörde payımızı güçlendiriyoruz. Prosweets fuarında da özellikle Avrupa ülkelerindeki hazır gıda ve geleneksel pastacılık ürünleri üreticileri ile standımızda bir araya gelip, ürünlerimizin tanıtımını yaptık. 

ORKİDE'YE HOŞ GELDİNİZ!

İlgi alanınıza özel içeriklerimizi keşfetmek için lütfen seçim yapınız...