Sıvıyağ, zeytinyağı, bitkisel margarinler, ev dışı tüketim ve pastacılık yağları ile endüstriyel yağlar kategorisinde çok zengin ürün çeşitliliği ile sektöründe fark yaratan Orkide olarak, World Food İstanbul Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı’nda çok sayıda yerli ve yabancı katılımcıdan yoğun ilgi gördük.

“Orkide ile Biz Mutfakta İyiyiz” sloganıyla konumlandırdığımız ve yepyeni ürünlerimizi sergilediğimiz standımızda birçok ülkeden katılımcılar ile görüşüp, iş bağlantıları sağladık. 

Fuar boyunca standımızın mutfak bölümünde kızartma ustamız Kenan Gün’ün hazırladığı geleneksel Türk lokması ile pasta ustamız Salim Çetin’in hazırladığı pastacılık ürünlerini ziyaretçilere ikram ettik. 

World Food İstanbul Konferans Sahnesindeydik

Orkide’nin ev sahipliğinde fuar konferans sahnesinde gastronomi dünyasına yön veren konukların konuşmacı olduğu “Yeni Trend Beslenme Şekilleri” konulu panel, 10 Eylül Cuma günü 12:30 – 13:30 saatlerinde düzenlendi. Şef Özlem Mekik’in moderatörlüğündeki panelde; Şef Ceyda Baza, Cüneyt Asan, Şef Doğa Çitçi, Şef Eyüp Kemal Sevinç gastronomiye yön veren beslenme modellerini ele aldılar.  

ORKİDE'YE HOŞ GELDİNİZ!

İlgi alanınıza özel içeriklerimizi keşfetmek için lütfen seçim yapınız...