Sektöründe en geniş ürün çeşitliliğine sahip olan Orkide Yağları olarak, bu yıl 9-13 Ekim 2021 tarihleri arasında Almanya'da düzenlenen Anuga Uluslararası Gıda Fuarı'na katıldık. 

Yeni ürünlerin dış pazardaki ilk lansmanı Anuga'da 

Dünya gıda sektörünün buluşma noktası olan Anuga'da 42 yıllık bitkisel yağ uzmanlığımız ile ürünlerimizi sergiledik. Yeni margarinlerimizin yanı sıra yenilenmiş ayçiçek yağı ve zeytinyağı ürünlerimizin dış pazardaki ilk lansmanını Anuga'da gerçekleştirdik.  

Türkiye’nin ilk vegan margarinleri Anuga'da Orkide standında  

"İyi yaşam” odaklı bitkisel beslenme trendini margarin ürünleri için yorumlayıp, tüketicileri Türkiye’de bir ilk olan vegan margarin Orkide Vegan ve yine bitkisel beslenmeye uygun Orkide Coco Sızma Hindistan Cevizi Yağlı Bitkisel Margarin ile tanıştıran Orkide Yağları olarak, yeniliklerimizle yemek kültürünün gelişmesine de katkı sunuyoruz.  V-Label EU sertifikalı, Üstün Lezzet Ödüllü Orkide Vegan ve Orkide Coco, Türkiye’nin ilk vegan margarinleri olarak standımızda özel bir bölümde sergiledik. 

Margarinlerde aldığımız Üstün Lezzet Ödülleri (Superion Taste Award 2021) sertifikalarımız, fuarda standımızı ziyaret eden International Taste Institute yetkililerince takdim edildi.

ORKİDE'YE HOŞ GELDİNİZ!

İlgi alanınıza özel içeriklerimizi keşfetmek için lütfen seçim yapınız...